Opinie czytelników

Miło mi, że osoby, które przeczytały książkę również piszą, co o niej myślę. Co ważne, opinie są pozytywne i naprawdę motywujące 🙂

 • Anna Olej-Kobus, podróżniczka: Województwo śląskie kojarzy się wszystkim z kopalniami – i bardzo słusznie. Ale czy wiecie, że śląskie jest też kopalnią dobrej zabawy, atrakcji dla dzieci i inspirujących miejsc wartych odwiedzin? Książka „Dzieci odkrywają śląskie” podpowie co warto zobaczyć. Wszystko testowane na dzieciach, bo autorzy Basia i Kamil (na co dzień prowadzący bloga „Podróże Hani”) wybrali te miejsca, które ich zdaniem warte są popularyzacji. Dzięki temu powstała publikacja aktualna i pełna ciekawostek o regionie. Po jej przeczytaniu mam szczerą ochotę zabrać moich chłopaków i wyruszyć na odkrywanie rodzinnych atrakcji śląskiego!
 • Patrycja Wolny, czytelniczka: Wycieczki uwielbiamy od zawsze,ale musiały się zmienić od kiedy na świecie jest z nami 3 letnia Laura:) Region mieliśmy już dosyć obeznany i potrzebowaliśmy czegoś nowego.Wasz blog był nasza inspiracja  już parę razy. Z całym sercem byliśmy z tych pomysłów zadowoleni i nasi znajomi teraz nas podpytują się o fajne wycieczki i to ma sens. Życzę Wam wielu sukcesów i udanych podróży
 • Kasia Kamień, autorka bloga Trzy włóczykije: BARDZO gratulujemy! Basia, jesteś przykładem na to, że jak się bardzo chce to spełnienie marzeń jest prostsze niż nam się wydaje!
 • Magda Machowicz, autorka bloga Wieczna Tułaczka: Bardzo gratuluję! Znając Ciebie będzie to pozycja ciekawa, kompletna i dobrze przygotowana
 • Dorota Butryn-Jones, czytelniczka: Fantastyczny przewodnik dla rodzin z dziećmi! Prawdziwa kopalnia pomysłów na ciekawe wycieczki. Serdecznie polecam!
 • Certyfikat Okiem Mamy: Czy słyszeliście już o przewodniku jaki powstał dzięki marzeniom i determinacji? Podróże Hani pokazują, że chcieć to móc! „Dzieci odkrywają Śląskie” to przewodnik po regionie w którym mieszkają to, aż 96 stron świetnie opracowanego materiału. My wiemy ile trzeba włożyć pracy, aby stworzyć takie dzieło.
 • Marta Kołodziejczyk, czytelniczka: Kupujemy na urodziny/imieniny/wszelkie okazje. Babci, cioci koleżance. Koniecznie!!!
 • Ewa Kremiec, czytelniczka bloga: Po powrocie z wakacji (dzikie i atrakcyjne Polesie ) moje dzieci z radością znalazły dziś w skrzynce adresowaną na nie przesyłkę z najlepszymi przewodnikami po naszym ukochanym Śląsku. I super breloczki! Entuzjazm, wertowanie stron w poszukiwaniu miejsc gdzie już byli i muszą zawitać ponownie oraz tych, które czekają jeszcze na nas. Wielkie dzięki za włożony trud, świetną graficznie stronę, przesympatyczne opisy! Słowem :cud miód i orzeszki. Czekamy na inne regiony!
 • blog Kreatywnik: „Dzieci odkrywają Śląskie” – świeżuteńki, prosto z drukarni, trafił w nasze ręce. Rewelacyjny i zaskakujący przewodnik stworzony przez autorów bloga Podróże Hani – dla wszystkich tych, którzy (sami bądź ze swoimi pociechami) pragną poznać atrakcje województwa Śląskiego. Polecamy!
 • Ida Kasprzyk, korektorka naszej książki:
  – Poleca miejsca, które warto zwiedzić Z DZIEĆMI. Interesujące dla małych i dużych, z udogodnieniami „dzieciowymi” itp.
  – Pisze zwięźle, ciekawie, konkretnie. Nie przynudza szczegółami, które sami sobie możemy wyczytać z www, tylko podaje praktyczne info i różne inspirujące ciekawostki.
  – Przewodnik jest na spirali, więc wygodnie się go używa.
  – Bardzo inspiruje do wyjścia z domu – udowodnione na tak ciężkim przypadku jak rodzina Kasprzyków.
 • Małgorzata Łukasik, czytelniczka bloga: Konkretnie i na temat, wiele cennych informacji, bez zbędnych opisów. Zachęca do wypraw. Moja rodzinka uznaje podobne miejsca za warte odwiedzania, zatem ponad 80% propozycji już jest nam znana, ale cieszę się z 20% nowych pomysłów. Na pewno skorzystamy. Aktywnie polecam innym rodzinom, co zresztą widać na moim facebooku 😉
 • Anna Cieślar, czytelniczka bloga: Mamy, mamy! I już planujemy wycieczki jesienne! Przewodnik super! Przejrzysty, czytelny, dobrze dobrane i ciekawe miejsca. Polecam każdemu!
 • Karol Werner, Kołem się toczy: Jestem przekonany, że Śląsk Wam się spodoba i bardzo mocno zachęcam też do prześledzenia moich wpisów z serii #WokołoŚląskiego, chociażby ostatniego o ciekawostkach dotyczących województwa śląskiego. Polecam także, jeśli planujecie wybrać się z dziećmi w te okolice, bardzo merytoryczny i dobrze wykonany przewodnik „Dzieci odkrywają śląskie„.
Opinie o przewodniku można zamieścić również w portalu LubimyCzytać.