Kontakt i współpraca

Nie znalazłeś na blogu potrzebnych ci informacji? Znasz świetne miejsce, w którym jeszcze nie byliśmy? A może masz świetny pomysł, który chciałbyś zrealizować właśnie z ekipą Podróży Hani? Napisz, czekamy na twojego maila. Z chęcią odwiedzimy prowadzony przez Ciebie przyjazny rodzinom obiekt noclegowy, czy zwiedzimy atrakcje okolicy. Przetestujemy też Twoje produkty (związane z podróżowaniem) i napiszemy recenzję na blogu. Nasi czytelnicy na pewno z chęcią wezmą także udział w konkursie, w którym nagrodą będą Twoje produkty. Z przyjemnością skorzystamy także z zaproszenia do odwiedzenia danego miasta czy regionu. Jeśli czytasz tą rubrykę Podróży Hani to wiesz, że taka współpraca opłaca się obu stronom. Zapraszamy!

Niektóre z naszych dotychczasowych współprac:

Promocja regionu Liptov Promocja regionu Liptov 10153296_681037251958151_8565596958397121363_n

Recenzja hotelu

spon2016_big_05

Opracowanie przewodnika turystycznego po gminie

images

Recenzja obiektu

* * *

Zapraszamy do kontaktu!

Basia, Kamil, Hania i Hubo

E-mail: b.szympruch@gmail.com

images indeks rehost_2016_11_10_8eaa9caf-f17f-4ab6-8e35-07cbc0998897

 

* * *

Cieszy nas, że propozycje miejsc, które pokazujemy na blogu faktycznie są odwiedzane przez naszych czytelników. A takie słowa dodają nam skrzydeł w tym, co robimy. Aż chce się znowu gdzieś pojechać!

 

Wśród komentarzy pod wpisami cieszą np. takie:

  • do wpisu na Facebooku: W natłoku wrażeń zapomniałem słać podziękowania za doskonałą radę. Z sylwestrowego wątku wybrałem Twoją propozycję i wybrałem się do pani Renaty. Niesamowite miejsce. Pochodzę z Bielska- Białej i nie sądziłem, że wystarczy 45 minut drogi, żeby poczuć górali pełną gębą. Jedzenie to po prostu mistrzostwo Beskidów i okolic. Szczęścia dopełnia fakt, że pani Renata przez lata była dietetykiem w sanatorium, więc nie dość, że brzuszki wyjechały pełne to jeszcze zdrowe. Twaróg rzeczywiście wyborny. Z borówkami, na słodko, na słono. Biorę wszystko. Przyznaje laur konsumenta. Myślę, że samo jedzenie pokrywa koszt noclegu. Dzięki jeszcze raz. Może się pokuszę o jakąś laurkę w postaci wpisu na blogu dla pani Renaty (Bartłomiej Sembol)
  • do blogowego wpisu o Żarkach:
    • Mam działkę tuż przy Żarkach, można powiedzieć kolejna wioska… i nigdy nie spojrzałam na nie pod kątem jaki Ty przedstawiłaś w poście. Muszę koniecznie się tam wybrać!  Pozdrawiam!
      Przepiękne zdjęcia! (Polly Nezja)
    • W Żarkach bywamy regularnie od 5 lat, to nasze wyjątkowe miejsce, ale dopiero po przeczytaniu tego wpisu odkryliśmy, że jest tam aż tyle do zobaczenia! Tak więc Basiu, serdeczne dzięki, super spędziliśmy ciepły i słoneczny weekend w Żarkach! (Dorota)