O NAS

Dlaczego Podróże Hani?

Historia Podróży Hani zaczęła się 3 listopada 2010 r. Właśnie wtedy pojawiła się Hania. 4 listopada 2013 r. do naszej ekipy dołączył Hubert, a 13 czerwca 2017 r. – Antoś.
Od kilku lat udowadniamy, że wielka rodzinna przygoda czai się za każdym, nawet najbliższym, rogiem… Właśnie dlatego dzieciaki były i nad morzem, i w górach. Świetnie odnajdują się zarówno na basenie, jak i w wielkiej sali zabaw. Kilkugodzinna jazda pociągiem nie jest im straszna. A uśmiechnięte buzie po dotarciu do celu wynagradza wszystkie trudy. Właśnie dlatego z dziećmi warto podróżować. Idealnych dla małych podróżników miejsc jest więcej, niż sądzicie! 🙂
Choć nie zawsze jest łatwo (Hubo nie był tak spokojnym niemowlakiem jak siostra, a Hania już nie jest tak spolegliwym towarzyszem podróży jak kiedyś), trybu życia nie zmieniamy. Ba! Wyjazdów będzie coraz więcej, bo się rozkręcamy! Choć nadal podstawą naszych małych wypraw jest nasz region, czyli województwo śląskie, powoli ruszamy też w świat (no dobra, na razie w Europę, ale postęp jest).

A po  co te podróże?

Pytanie jest proste, ale odpowiedź… już taka oczywista nie jest. Po co się przecież wysilać, planować. Dziecko i tak nic nie pamięta. Trzeba pakować za dużo rzeczy i wszystko przewidywać… No niby tak, ale… i tak warto! Podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda! Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i w drogę.

Właśnie po to jest ten blog! Nasza czwóreczka wcale nie pokonuje tysięcy kilometrów w poszukiwaniu przygód. Ciekawe miejsca są tuż za zakrętem… każdym zakrętem. Naprawdę! Trzeba tylko je odkryć.

Takie jedno- czy kilkudniowe eskapady wcale nie muszą być drogie. Można jechać samochodem, pociągiem, nawet stopem (choć to jeszcze przed nami). Wiele atrakcji dostępnych jest za przysłowiową złotówkę. A wspomnienia i czas spędzony z dzieckiem są bezcenne. Gwarantuję, że żaden weekend spędzony w domu nie będzie lepiej zapamiętany niż choćby najmniejsza wyprawa w świat. Ważne tylko, żeby była wspólna.

Pozdrawiamy!
Basia, Kamil, Hania, Hubo & Antoś

podroze,hani,tlo22

Więcej informacji o tym, kim jesteśmy:

>>> O nas

>>> Kontakt i współpraca

>>> W mediach – my piszemy, piszą o nas 😉