Przewodnik

Okladka_FBDzieci odkrywają Śląskie to subiektywny przewodnik po regionie, w którym mieszkamy i który znamy od podszewki. Dlaczego subiektywny? Bo w żadnym wypadku nie ma w nim wszystkich atrakcji. Są tylko te, które uważamy za wartościowe. Te, które lubimy i które sami sprawdziliśmy, w dodatku na własnych dzieciach.

Książka składa się z 21 rozdziałów, opisujących miasta i miasteczka, w których znajdziecie atrakcje na co najmniej jednodniową wycieczkę. Do tego dodaliśmy miejsca, które znajdują się w ich najbliższej okolicy i mogą być ciekawym uzupełnieniem wyjazdu. Opisaliśmy miejscowości znane, ale starliśmy się w nich znaleźć też te nieoczywiste atrakcje. Napisaliśmy też o mniej znanych miejscach, licząc że was zainteresują (a może zaintrygują?). Są też w końcu miejsca, o których z pewnością nie słyszeliście. Gwarantujemy!

Książka jest inna niż dostępne wydawnictwa. Format A5, 96 stron pełnych inspiracji i – co nas wyróżnia – spirala zamiast tradycyjnego kleju na łączeniach. Jest ładny, poręczny, aktualny i – to chyba najważniejsze – napisany z myślą o czytelnikach mających dzieciaki. My je mamy i wszędzie ze sobą zabieramy, wiemy więc na co zwracać uwagę.

Przewodnik w wersji elektronicznej można zamówić tutaj (proszę wypełnić pole zamówienia, po opłaceniu ebook zostanie wysłany mailem). Nakład drukowany został już wyczerpany.

Książkę można również zamówić drogą mailową – wystarczy napisać maila na adres: b.szympruch@gmail.com, w tytule wpisując „Dzieci odkrywają Śląskie”.

Sprzedaż przewodnika „Dzieci odkrywają Śląskie” prowadzi wydawca książki, Kambas Group Kamil Szympruch.