Chcę na plac zabaw!

Nie raz pisałam o fajnych placach zabaw, na które staramy się zabierać Hankę.Nie ukrywam, że jest to też niezły fun dla mnie 😉 Właśnie dlatego Hanka bywa na placach zabaw w pobliskich miejscowościach: Rydułtowach, Marklowicach czy Mikołowie. Dlaczego jeździmy tak (w sumie) daleko? Bo w Rybniku, 140-tysięcznym mieście, porządnego placu zabaw nie ma… Nie do wiary, prawda? A jednak 🙁

Właśnie dlatego mam do Was prośbę. Zagłosujcie na projekt NATURALNEGO PLACU ZABAW dla dzieciaków. Żeby otrzymać 50 tysięcy złotych na ten cel potrzebujemy WASZYCH GŁOSÓW.

Wystarczy kliknąć w link, oddać i potwierdzić swój głos. Co więcej, można to robić codziennie! Wierzę, że z waszą pomocą uda nam się wygrać.
Głosować można tutaj.

Basia||Podróże Hani

Żona Kamila, mama Hani i Huberta. Zza biurka związana z turystyką, pisząc bloga stara się przekonać, że podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda. Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i... w drogę. Szczególnie, że przygoda czai się naprawdę za każdym rogiem!

Leave a Reply