Bardzo ważny dzień

Oj, no taki dzień zdarza się tylko raz w roku! 3 listopada Hania obchodziła swoje trzecie urodziny. Teoretycznie 3 listopada urodzić miał się Hubert (w sumie urodził się 4 listopada, więc o czasie ;)). No i tegoż samego 3 listopada przylatywało do Pyrzowic rodzeństwo Kamila, więc Hania po raz pierwszy w życiu wybrała się na lotnisko!!! Przyznacie, że trochę atrakcji było, prawda? 😉


Pierwszą atrakcją było lotnisko. Hania pojechała tam już przed południem. Niestety pogoda nie dopisała (w sumie dość eufemistycznie tą ulewę nazwałam ;p) i była bardzo słaba widoczność 🙁 Mimo tego z tarasu widokowego pyrzowickiego lotniska udało się dostrzec wieeeelki samolot!

Po powrocie do domu na Hanię czekała urodzinowa impreza 🙂

A następnego dnia Hania poznała swojego braciszka – Huberta 🙂

Przyznacie, że emocji jak na jeden dzień było sporo 🙂

Basia||Podróże Hani

Żona Kamila, mama Hani i Huberta. Zza biurka związana z turystyką, pisząc bloga stara się przekonać, że podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda. Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i... w drogę. Szczególnie, że przygoda czai się naprawdę za każdym rogiem!

9 Comments

 1. oj zdecydowanie!
  gratulacje dla rodziców i wszystkiego dobrego dla maluchów 🙂

 2. To będą wspólnie urodziny świętować 🙂

 3. Gratuluję i życzę małemu Hubertowi dużo zdrowia. Dla Hani Sto lat!
  Mój Staś też uwielbia samoloty, wyprawa na lotnisko w Radawcu było dla niego tak wielkim przeżyciem, że do tej pory to wspomina.
  Super blog, będę do Was zaglądała:)

 4. No to gratulacje Haniu, piekny wiek taka 3jka 🙂 ! Karol urodzony 2.11, świętował swoją "Jedynkę" 😉 Świetne są te wczesno listopadowe dzieciaki! 🙂 Witaj Hubercie! 🙂

 5. autobusy-poznan.plsays:

  Braciszek to fajny prezent na urodziny 🙂

 6. gratulacje!

 7. Pozdrów Hanię. Też jestem z 3 listopada.

 8. pozdrowię, dziękuję ;p

Leave a Reply