Mamy rok!

Nie wiem kiedy to zleciało, ale dziś mija rok od napisania mojego pierwszego blogowo-podróżniczego posta!

https://www.facebook.com/fabrykotki.idyjotki?fref=ts

Od tego czasu dużo się zmieniło. Hania z ciągniętego na wszystkie wycieczki maluszka stała się super kompanem w podróży. Towarzyszem bardzo wymagającym, bo chcącym wiedzieć co, jak i dlaczego (no ale dlaczego, dlaczego, mamo, dlaczego, tato, dlaaaaczegooooooo???) 😉 Kilka fajnych miejsc już zobaczyła, niektóre z nich świetnie kojarzy i to nie tylko wtedy, gdy przeglądamy zdjęcia z naszych wycieczek (kolejka w Rudach to chyba po nocach jej się śni, bo co chwilę o niej wspomina). Świetnie czuje się i w sali zabaw, i w lesie, i w… muzeum.

W ciągu tego roku blog wzbogacił się o 73 wpisy. Dotyczą one przede wszystkim naszych lokalnych, najbliższych atrakcji. Bo przecież blisko nas jest naprawdę dużo do zobaczenia! Mam nadzieję, że również Wy, Czytelnicy tego bloga, których kilku w ciągu tego czasu się zebrało, zaczęliście takich małych i większych atrakcji dla swoich pociech szukać. To naprawdę lepszy sposób na spędzenie wolnego czasu niż nawet najlepsza edukacyjna zabawka (o telewizorze już nie wspomnę).

Blog miał już ponad 16 tysięcy wyświetleń, a 33 osoby go obserwują. Stronę Podróży Hani na Facebooku śledzi już ponad 250 osób, wiele z nich aktywnie uczestniczy w dyskusjach, mniej lub bardziej merytorycznych 😉 Może to nieskromne, ale uważam to za świetny wynik 🙂 Jeśli jeszcze Was tam nie ma, serdecznie zapraszam – jest tam zdecydowanie więcej o podróżach z maluchami niż na blogu.

Dziękuję Wam za ten rok i zapraszam do śledzenia naszych dalszych poczynań. Wkrótce szykuje się kilka zmian, więc myślę, że warto być na bieżąco. Fajnie, że jesteście z nami 🙂

Basia||Podróże Hani

Żona Kamila, mama Hani i Huberta. Zza biurka związana z turystyką, pisząc bloga stara się przekonać, że podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda. Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i... w drogę. Szczególnie, że przygoda czai się naprawdę za każdym rogiem!

4 Comments

  1. Wszystkiego najlepszego i miliona wpisów 🙂

  2. piegowata mamasays:

    Sto lat 🙂

  3. Gratulację! Super! Życzymy co roku wyniku do kwadratu!

  4. dziękujemy za wasze kciuki! 🙂

Leave a Reply