Jest Hania, są podróże!

Wszystko zaczęło się 3 listopada 2010 r. kiedy z wielkim krzykiem (dziecka i mamy, oczywiście) na świecie pojawiła się Hania. Pierwszą podróż odbyła tradycyjnie, jak większość dzieciaczków 3 dni po urodzeniu. Droga ze szpitala do domu – pomimo tego, że była to spokojna niedziela – zajęła jej trochę więcej czasu niż powinna… Przejęty tata jechał z dzieckiem na pokładzie jakieś 30 km/h.

Ponieważ owy początek listopada był deszczowy, na pierwsze spacery musieliśmy trochę poczekać. Za to w tydzień po przyjeździe do domu Hania pojechała odwiedzić dziadków. Choć podróż trwała tylko kilka minut (może 5 km?), mała zasnęła w samochodzie i obudziła się dopiero po kilkudziesięciu minutach. Kolejne wyjazdy były równie spokojne, dlatego nie mieliśmy przed nimi żadnych oporów.

Pierwsze wyjście:

Wkrótce pogoda się poprawiła (choć może po aurze na zdjęciu tego nie widać), można więc było zacząć regularne spacery.

 

 

 

Basia||Podróże Hani

Żona Kamila, mama Hani i Huberta. Zza biurka związana z turystyką, pisząc bloga stara się przekonać, że podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda. Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i... w drogę. Szczególnie, że przygoda czai się naprawdę za każdym rogiem!

2 Comments

  1. Hania to równolatka mojej Weroniki 🙂 Też taki mały uparciuch czy tylko nam się trafił taki egzemplarz? Pozdrawiamy:)

  2. Uparciuch to mało powiedziane 😉

Leave a Reply